SPOTKANIE W KRZESZOWIE W RAMACH PROJEKTU „SENIORZY AKTYWNI I KREATYWNI”

Wspólne spotkania seniorów z terenu powiatu niżańskiego cieszyły się duża popularnością. Ostatnie ze spotkań lokalnych odbyło się 22 października 2023 r. w Krzeszowie. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Seniorzy aktywni i kreatywni” realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” w okresie od 1 maja 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

Tym razem gospodarzem spotkania byli seniorzy z Krzeszowa i tak jak przy poprzednich spotkaniach gościli u siebie seniorów z pozostałych Kół Terenowych tj. Rudnika nad Sanem, Ulanowa i Niska. Spotkaniu towarzyszył wspólny poczęstunek, liczne występy artystyczne, śpiewy i tańce. Na spotkaniu pojawiła się również nowość – grupa seniorów  zorganizowała pokaz mody! Uczestnicy spotkania mogli podziwiać przygotowane stroje, zarówno te z minionych lat, jak i współczesne.

Projekt „Seniorzy aktywni i kreatywni” jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, Edycja 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *