NOWOCZESNY SZKOLNY SALON URODY ORAZ MOI MALI PRZYJACIELE! W ZESPOLE SZKÓŁ IM. KS. STANISŁAWA STASZICA W JEŻOWEM W RAMACH PROJEKTU „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM”

W dniu 30.01.2023 r. w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowem uczennice-wolontariuszki świadczyły usługi fryzjerskie dla babci i dziadka. Działanie było realizowane
w ramach projektu „Tu mieszkam, tu zmieniam” realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” w okresie od 01.10.2021 r. do 31.01.2023 r. z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię
w ramach Funduszy EOG.

Z okazji Dnia babci i dziadka wolontariuszki technikum fryzjerskiego świadczyły usługi fryzjerskie zaproszonym z tej okazji babciom i dziadkom. W działaniu wzięło udział 12 uczennic – wolontariuszek.

W dniu 31.01.2023 r. w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowem uczennice – wolontariuszki prowadziły akcję czytania bajek i zabaw dla przedszkolaków z gminy Jeżowe. W akcji czytania bajek dla przedszkolaków udział wzięło 9 uczennic-wolontariuszek.

Ww. działanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Tu mieszkam, tu zmieniam” realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *