ROZPOCZĘCIE REALIZACJI PROJEKTU „AKTYWNY UCZEŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYM NARCIE”

Aktywny uczeń Szkoły Podstawowej w Starym Narcie” to nowy projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Wsparcia Edukacji.

Ruszyły już pierwsze działania projektowe, w ramach których realizowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dedykowane dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Narcie.
W ramach projektu, uczniowie będą mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach z matematyki, języka angielskiego, robotyki i programowania, edukacji wczesnoszkolnej, szachowych. Przedszkolaki wezmą udział w zajęciach z rytmiki i robotyki. Będą również realizowane warsztaty teatralne i literacko-czytelnicze oraz wycieczki jedno i dwudniowe do Warszawy, Krakowa, do Rzeszowskiego Teatru oraz fabryki ozdób choinkowych w Nowej Dębie.

Projekt przewiduje zróżnicowane zajęcia edukacyjne, dopasowane do potrzeb uczniów tej Szkoły. Projekt powstał dzięki współpracy Stowarzyszenia „Niżańskie Centrum Rozwoju” ze Publiczną Szkołą Podstawową im. Marii Konopnickiej w Starym Narcie.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Wsparcia Edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *