KONCERT „CZARNIECKI” DLA NIEPODLEGŁEJ W RAMACH PROJEKTU „RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ”

W dniu 24 września 2022 r. w budynku Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół” odbył się Koncert „Czarniecki” dla Niepodległej.

Koncert został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” w Racławicach w partnerstwie z Powiatem Niżańskim oraz Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku w ramach projektu „Razem dla Niepodległej”, a dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Na koncercie wystąpiła młodzież kształcąca się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Stalowej Woli oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku pod dyr. Macieja Witka. Młodzież zaprezentowała repertuar pieśni patriotycznych/niepodległościowych.

Celem Koncertu „Czarniecki” dla Niepodległej było upowszechnienie wiedzy o najważniejszych wydarzeniach związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości wśród mieszkańców powiatu niżańskiego.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „NIEPODLEGŁA”

Dofinansowano ze środków Powiatu Niżańskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *